VII Konferencja „Rozbijalnia Szklanych Sufitów” i My :)

VII Konferencja „Rozbijalnia Szklanych Sufitów” pod hasłem: „Komunikacja międzypokoleniowa w pracy, w domu, w szkole” odbyła się 16 listopada 2019 w oleśnickim Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki.
Podczas tegorocznego  wydarzenia podejmowane zostały zagadnienia związane m.in. z aktualną sytuacją kobiet i mężczyzn na rynku pracy, przeciwdziałaniem wykluczeniu ze względu na wiek oraz rolą szkół i instytucji kultury w kształtowaniu przyszłych kadr. W VII Konferencji wzięli udział cenieni praktycy zarządzania, naukowcy, pracodawcy ( w tym lokalni przedstawiciele środowisk biznesowych), działacze społeczni oraz kadra wychowawcza / edukacyjna szkół i instytucji.  W programie oprócz części panelowej i warsztatowej, umieszczono również  przestrzeń towarzyską, przewidzianą  na wzajemne inspiracje, integrację  oraz wymianę praktyk i doświadczeń.

Dziękujemy za zorganizowanie i zaproszenie nas, kolejny raz  do wzięcia czynnego udziału w tak wspaniałym wydarzeniu. Nasze wystąpienia podczas części warsztatowej „Relaks i aktywność fizyczna jako źródło mocy i pewności siebie” i poprowadzenie zajęć przed tak entuzjastycznie reagującą publicznością  to fantastyczne przeżycie :)

Więcej informacji o konferencji + fotorelacja na stronie www.rozbijalnia-szklanych-sufitów.pl